Dreamhack Masters 2016 na webu TV Prima Cool

Dreamhack Masters Malmö ve Švédsku je jeden z nejdůležitějších a nejlépe dotovaných turnajů. Letos nabídl souboj nejlepších evropských, asijských a amerických týmů a hrálo se o 6 mil. Kč ve hře Counter strike: Global offensive. Fanoušci mohli souboje sledovat on-line v podání nejlepších komentátorů na Twitch kanále Prima COOL 16. - 17. 4. 2016 od čtvrtfinálových kol až po velkolepé grandfinále. V jednotlivých přenosech jste tak mohli mezi napínavými turnaji zhlédnout videa herních produktů E-Blue a také produktů kolekce E-Blue Iron Man. Samozřejmostí pak bylo vyhlášení soutěže pro všechny fanoušky o produkty E-Blue. Značka E-Blue se tak stala hrdým sponzorem prvního e-sport televizního přenosu v ČR.

A jak Dreamhack Masters probíhal?

Celého klání se zúčastnilo šestnáct týmů, které od úterý do pátku bojovaly o postup do PlayOff. V něm se utkalo 8 nejlepších a to Natus Vincere, TyLoo, Dignitas, EnVyUs, NiKo, GODSENT, Virtus.pro a NiP. Za pohádkovou výhrou 250 000 USD se lépe podařilo vykročit týmům Natus Vincere, EnVyUs, GODSENT a Ninja in Pyjamas, kteří postoupili do nedělních bojů. V těch na diváky čekaly napínavé, souboje plné nečekaných zvratů. Ve finále se nakonec utkaly dva nejlepší týmy turnaje a to Natus Vincere a Ninja in Pyjamas. A celkový vítěz, který ovládk Dreamhack Masters? Švédský tým Ninja in Pyjamas!

Víkendový stream turnaje v Counter Strike sledovalo na webu Prima COOL více než 157 000 diváků. Hodinový záznam finále Dreamhack Masters Malmö navíc mohli diváci sledovat přímo na televizním kanále Prima COOL.

Věříme, že se v budoucnu probojují také české a slovenské týmy a my budeme moci o to více fandit a sledovat jejich úspěchy.

Více informací na: http://masters.dreamhack.com/

FOTOGALERIE